Türkiye Cumhuriyeti

Urumiye Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız

 
Orhan Ertuğruloğlu
Başkonsolos (MM)
01.07.2006-01.07.2009
Ali Erdoğan Odabaş
Başkonsolos (MM)
01.09.2009-15.08.2011
Ali Tolga Kaya
Başkonsolos (MM)
15.08.2011-31.07.2013
Mehmet Bulut
Başkonsolos (MM)
19.08.2013-12.02.2017
Osman Peşmen
Başkonsolos (KİM)
01.02.2017-